Skating sports •strach •bolesť •vášeň •láska Služby
Záľuba sa môže razom stať životnou cestou

Kurz korčuľovania

Korčuľovaniu sa venujeme už dlhé roky a za ten čas sme sa zúčastnili mnohých súťaží. Naučili sme sa toho dosť na to, aby sme ti mohli poskytnúť lekcie korčuľovania, vďaka ktorým sa tvoje nadšenie z pohybu na ľade môže jedného dňa stať tvojou prácou snov.

Vždy ťa naučíme niečo nové

Či už si na ľade začiatočník alebo už máš viac skúseností, postaráme sa o to, aby si sa stále učila novým veciam a neustále sa zlepšovala.

Tímová práca je základ

Na ľade nebudeš nikdy sama. Spolu s tebou tam vždy budú tvoji skvelí kamoši, s ktorými zažiješ kopec zábavy a nezabudnuteľných chvíľ.

Na nás sa môžeš spoľahnúť

V našom tíme ti zaručíme, že to, čo sa naučíš, naplno využiješ a že všetky nové poznatky ťa budú stále posúvať vpred.

Pridaj sa k nám

Čím skôr začne tvoj talent rozkvitať, tým skôr vyrastie do plnej krásy a zveľadí ľadovú plochu.

V prešovskej PSK aréne štartujeme kurz pre dievčatá a chlapcov od 4,5 roka. Začni s krasokorčuľovaním čo najskôr a prihlás sa do našej korčuliarskej prípravky. Pomôžeme ti s rozvíjaním tvojho nadania od samotných základov. Vďaka nášmu vedeniu z teba urobíme korčuliara, krasokorčuliara, rýchlokorčuliara alebo hokejistu.

Ak sa chceš svojej vášni venovať naplno, príď na zápis do prípravky 11. septembra 2018 v PSK aréne a ukáž, čo v tebe je. Kurz bude prebiehať od 18. septembra 2018 do 30. apríla 2019. Bude sa konať 2-krát týždenne, konkrétne v dňoch utorok a štvrtok, v čase od 17:15 do 18:00.

 

Cena mesačného kurzu je 30€. Za mesačný poplatok 5€ ti zapožičiame korčule.

kurzy korčuľovania

  Šport a umenie majú k sebe blízko

  Kurz krasokorčuľavania

  Možno sa práve rozhoduješ, či sa máš učiť tancovať alebo korčuľovať. Naša odpoveď: uč sa oboje naraz. Učením krasokorčuľovania sa na ľade budeš kĺzať a do toho zároveň ladne tancovať. Nezaťažuj si hlavu ťažkými rozhodnutiami, daj sa na krasokorčuľovanie a problém je vyriešený. Namiesto behania medzi dvoma záľubami ich zlúč do jednej a o nič neprídeš.

  Náš kolektív ti vždy pomôže

  Všetci v našej skupine fungujeme ako jedna osoba. Nech máš hocijaké obavy, ver, že pri nás ich môžeš zahodiť za hlavu. V našom tíme si navzájom pomáhame v každej situácii, podporujeme jeden druhého a spoločne sa zlepšujeme. Nie sme len tím športovcov, ale aj nerozlučných priateľov.

  Zúžitkuj svoj voľný čas

  Korčuľovanie je perfektný spôsob, ako zahnať nudu, zabaviť sa, naučiť sa niečo nové a tráviť čas so skvelými ľudmi.

  Spoznaj skvelých ľudí

  V našom tíme sa stretneš s mnohými novými ľuďmi. Medzi nimi si zaručene nájdeš veľa priateľov, niektorých možno aj na celý život.

  Zahviezdi vďaka svojej záľube

  Ak je korčuľovanie to, čo ťa napĺňa, nebuď v tom len nadšenec. S našou pomocou budeš ohúrovať davy na nejednom ľade.

  Pracujeme zodpovedne

  Kto ťa bude učiť novým veciam?

  Najlepšie výsledky ti pomôžu docieliť najlepšie techniky, no predovšetkým najlepší tréneri, ktorí sa na teba tešia.

   

  Na tvojej ceste za úspechom sa s tebou budú kĺzať dlhoroční korčuliari s bohatými skúsenosťami. V tíme Skating Sports Prešov ti v každej situácii podajú pomocnú ruku trénerky Katarína Klimková a Ivana Bebková a technické špecialistky a choreografky, Martina Lukáčová a Natália Belušáková. Ich prácu o masívnu umeleckú dávku doplnia ukrajinskí tréneri, významné osoby ako na ukrajinskej, tak aj vo svetovej krasokorčuliarskej pôde, Dmytro Ignatenko a Oleksii Oliinyk.

  krasokorčuľovanie nie je iba šport